www.bip.gov.pl

Miasto i Gmina Serock

Sobota 07.04.2012

Ogłoszenia Archiwalne 2011
Ogłoszenie o naborze kandydatów na wolne stanowisko: "Asystent specjalisty ds. finansowo - księgowych i kierownika projektu w projekcie pt. "Przedszkole na 5" Ogłoszenie o konkursie na stanowisko dyrektora: Samorządowego Przedszkola w Serocku, Szkoły Podstawowej w Jadwisinie, Gimnazjum w Serocku  Wytworzył:

  Udostępnił:  Bożena Kaczmarczyk (2011-04-27 14:07:14)
  Ostatnio zmodyfikował:  

Ogłoszenie dot. zatrudnienia na zastępstwo na stanowisko ds. promocji i komunikacji społecznej Ogłoszenie dot. zatrudnienia na zastępstwo na stanowisko ds. wymiaru podatku Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko logopedy w Samorządowym Przedszkolu w Serocku  Wytworzył:

  Udostępnił:  Bożena Kaczmarczyk (2011-07-04 15:13:21)
  Ostatnio zmodyfikował:  

Informacja o wyniku naboru na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze Kierownik Referatu Przygotowania i Realizacji Inwestycji Nabór na trenerów do projektu pn. "Każdy może zostać Omnibusem" Ogłoszenie o naborze kandydatów na wolne stanowisko instruktora sportu Nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze - Kierownik Referatu Przygotowania i Realizacji Inwestycji Nabór na dwa wolne stanowiska urzędnicze w Straży Miejskiej Informacja o wyniku naboru na trenerów do projektu pn. "Każdy może zostać Omnibusem" Nabór na wolne stanowisko urzędnicze - Samodzielny referent ds. socjalnych i oświatowych Nabór na wolne stanowisko urzędnicze - Samodzielny referent ds. socjalnych i oświatowych w ZOSiP Informacja o wyniku naboru na dwa wolne stanowiska urzędnicze aplikanta w Straży Miejskiej Ogłoszenie o naborze na stanowisko psychologa w Samorządowym Przedszkolu w Zegrzu Ogłoszenie o naborze na trenerów w projekcie pn. "Każdy może zostać Omnibusem" realizowanego w ramach POKL Priorytet III "Wysoka jakość systemu oświaty"

DRUKUJ   
 
 

ilość odwiedzin: 1089638